Známé pro svou spolehlivost a efektivitu, produkty řady JUST společnosti POOL TECHNOLOGIE pro sezónu 2017 vylepšily své vlastnosti. Tři elektrolyzéry JUSTSALT, JUSTSALT DUO a JUSTSALT PRO jsou od nynějška opatřeny podsvíceným grafickým LCD displejem a novými funkcemi.

 

Just Salt


Jednoduché a intuitivní, nové LCD rozhraní elektrolyzéru JUSTSALT nabízí komplexní uživatelské menu přeložené do devíti jazyků. Na této obrazovce si můžete velmi jednoduše zobrazit životnost buňky a nastavit parametry bazénu (výroba chlóru, teplota vody, množství soli, automatické zazimování, atd.). V případě anomálie se na displeji zobrazí jasný signál zjednodušující zásah uživatele.

 

Součástí tohoto přístroje jsou i nadále technologie, díky kterým je tak úspěšný, jako např. „Smart Power“. Tato funkce zajišťuje konstantní výrobu chlóru, i za předpokladu, že je buňka částečně zanesená vodním kamenem nebo není stabilizované pH. Na rozdíl od jiných zařízení tohoto typu tedy nemusíte během sezony měnit nastavení. Nový inteligentní samotestovací program a zaznamenávání historie změn představují beze všeho výhody, které rovněž usnadňují profesionální údržbu.


JUSTSALT má také dvě pokročilejší verze – JUSTSALT DUO a JUSTSALT PRO. První z nich na základě patentovaného postupu reguluje pH úměrně k objemu bazénu. Druhá z nich, nejkomplexnější z celé řady, má vedle schopnosti dezinfikovat bazénovou vodu elektrolýzou soli a regulovat pH, také schopnost auto-adaptivně vyrábět chlór pomocí speciální solné Redox (ORP) sondy.

 

Riziko přechlórování nebo naopak nedostatku chlóru je tak omezeno a je prodloužena životnost příslušenství.

 

Společnost POOL TECHNOLOGIE je odhodlána splnit očekávání svých zákazníků a nabízí, prostřednictvím těchto změn, optimalizaci práce profesionálů a komfort pro uživatele.