20 years of Pool technology16. ledna 2012 oslavila firma POOL TECHNOLOGIE, francouzský výrobce systémů na úpravu vody (elektrolýza soli, úprava pH…), 20 let své existence. Letos na podzim bude firma přijata na Výstavě v Lyonu do „Klubu velikánů“ (Club des Majors) bazénářského průmyslu, malý návrat do historie vody, ale také lidí.


Firma POOL TECHNOLOGIE    se zrodila ze setkání inženýra a obchodníka specializovaného na úpravu vody. Její věhlas jak ve Francii, tak na mezinárodní scéně, byl vybudován na spokojenosti klientů s kvalitou výrobků. Elektrotechnický inženýr


Philippe Grard

Philippe Grard

 

Philippe Grard převzal firmu koncem roku 2000 a zaměřil ji na inovace jak technické, tak zároveň společenské a environmentální. Posílen vědomím, že voda je zdrojem potěšení a života, jeho obchodním plánem bylo od té doby zvyšovat potěšení z koupání v bazénu a zároveň dbát na šetrnost navrhovaných řešení k životnímu prostředí.

V tomto novém roce společnost pokračuje ve své strategii inovací a k oslavě výročí navrhuje obnovení svého sortimentu po estetické stránce. Kromě modernějšího, hravějšího a ergonomičtějšího vizuálního aspektu je mnoho přístrojů vybaveno novými funkcemi.

 

Díky své neustálé optimalizaci procesů hodlá firma POOL TECHNOLOGIE nabízet stále více technologií za lepší cenu.

 

 

20 ans de Pool Technologie - Photo d'équipe