Společnost Red Pool je francouzským výrobcem kompozitních materiálů, který nabízí širokou škálu schodů, technických šachet a systémů plavání proti proudu.
Od převzetí svého předchůdce, Vision Technology, společnost Red Pool modernizovala výrobní jednotku a optimalizovala její výrobu.


Výrobní metody byly revidovány, aktualizovány a zjednodušeny tak, aby z hlediska kvality vyhovovaly všem zákaznickým požadavkům.
 

Usine
Výrobní závod Red Pool

 

To společnosti rovněž umožňuje těžit z velké flexibility výroby. Zvláštní pozornost byla věnována výběru surovin, jakož i kvalitě konečné úpravy výrobků.
 

Usine fabrication escalier acrylique redpool
Výrobní závod Red Pool

 

Ty jsou odolné proti UV záření, jsou podrobeny chemickým úpravám a mají vynikající technické vlastnosti, které obecně přesahují technické vlastnosti všech polymerů.

 

 

Automatizované výrobní linky společnosti vyrábí mini bazény Blue Vision, které lze zkombinovat s plavacími systémy a Spa vybavenými různými typy akrylových bazénových schodů, filtračními stěnami, spa zařízeními, technologickými šachtami a příslušenstvím pro bazény. Produkty jsou navrženy vlastní konstrukční kanceláří, která neustále usiluje o zajištění vysokého estetického dojmu a dosažení ergonomie a spolehlivosti tak, aby uspokojila požadavky zákazníků.

 

Blue Vision

Blue Vision

 

Společnost distribuuje své produkty ve Francii i mezinárodně a jejím cílem je zaujmout místo mezi evropskými lídry na významných trzích, zejména díky kvalitě a spolehlivosti výroby, které jsou takřka nezpochybnitelné.