Piscine Global LYON 2018Rok 2018 bude pravděpodobně skvělým rokem pro výstavu Piscine Global Europe, která letos oslaví 40. výročí!

Tento mezinárodní veletrh se bude konat od 13. do 16. listopadu v Eurexpo-Lyon na 28 000 m². Navštíví ho 600 vystavovatelů, z toho až 60% ze zahraničí, a 18 000 návštěvníků z téměř 100 zemí světa.

 

Téma výstavy pro ročník 2018 je již zveřejněno a střediskem zájmu bude „bazén jako umění života“.

 

A nejde jen o marketingové klišé. Tato věta opravdu odráží nový způsob života a přístupu k přemýšlení nad projektem vašeho bazénu, tak aby odpovídal vašemu způsobu života. Toto nové umění života bude nejen součástí designu a dekorace výstavy, ale bude rovněž hlavním tématem outdoorových prostor a soutěže architektů Pool Design.


Dalším důležitým tématem výstavy budou samozřejmě „propojené  bazény“, výsledek rostoucí poptávky kupujících v oblasti automatizace a domácí automatizace, které budou široce zastoupené. Bude jim navíc věnováno několik konferencí a workshopů (Pool Academy).


Návštěvníci z řad odborníků a vystavovatelé se na výstavě Piscine Global Europe 2018 mohou opět těšit na klíčové akce, které přispěly k úspěchu tohoto mezinárodního setkání:

● prostor pro testování vody s reálnými ukázkami v bazénech napuštěných vodou;

● Pool Academy a její workshopy věnované designu a vztahům se zákazníky;

● prostor pro inovace v oblasti bazénů spojujícím novinky a pozoruhodné trendy;

● tematické dny a návštěvy veřejných vodních komplexů;

● soutěž design bazénu, se zhodnocením projektů architektů, s večerními akcemi a slavnostním předáváním cen...
 

Noemi PETIT

 

Noémi Petit, ředitelka výstavy, je potěšena, že: „Představitelé firem sdružených v klubu Club des Majors nám i nadále věří, a stejně tak mnohé mezinárodní federace (pozn. redakce: 20 až 25 federací), jejichž členové se během výstavy sejdou na summitu o bazénech. Výstava Piscine Global je opravdu oblíbeným místem pro vzájemnou výměnu v celém odvětví.“

A optimisticky dodává: „Problematika bazénů je nosným tématem v oblasti stavebnictví a nemovitostí. (...)
Odvětví bazénů a spa také těží z řešení budoucnosti, jako je renovace („fázování bazénů“), což je jednak slibný trend, ale také skutečný faktor růstu a rozvoje. Důležitým faktorem růstu tohoto odvětví je růst v oblasti spa a wellness.“

 

Všechny ingredience pro vydařený ročník se tedy zdají být dobře namíchány...