Robert Davis

Robert DAVIS

 

Hayward využil Salonu « Piscine GLOBAL » k oslavě svého 50. výročí založení.

 

Je tomu 50 let, co Oscar DAVIS odkoupil společnost Hayward a při té příležitosti jí udal nový směr. Jeho syn Robert DAVIS, výkonný ředitel, který dorazil speciálně ze Spojených států, zrekapituloval historii firmy ve svém dlouhém projevu ilustrovaném dojemnými fotografiemi z rodinných archivů.

 

Připomněl důležité události, které vytyčily cestu a úspěchy firmy, a nezapomněl poděkovat zaměstnancům, zákazníkům, distributorům a partnerům, kteří přispěli a nadále neustále přispívají k úspěchu firmy.

 

Rovněž nezapomněl připomenout, že světový úspěch Skupiny už od jejího založení je plodem lidské představivosti, především pak jeho otce, který jako první navrhl použití plastu při výrobě zařízení pro bazény.

 

50 ans d'Hayward

Oscar & Robert DAVIS

 

Od té doby Hayward nepřestal zásadně měnit standardy bazénového průmyslu a inovovat. Hayward zahrnuje 9 ultra-moderních továren po celém světě, včetně 50 osob v oddělení Vývoje a Výzkumu, kteří mají za cíl jediné: kvalitní produkty.

 

Firma dnes na trhu nabízí jednu z nejkomplexnějších řad vybavení pro bazény a funguje v perfektní harmonii za účelem maximální efektivity.


Géry Hayart, Hlavní ředitel Hayward Pool Europe které oslavilo 40 let své existence, zdůraznil odhodlání firmy Hayward přizpůsobovat se rozmanitým světovým trhům a aplikovat lokální politiku na každý z nich, od umístění produktů na trh až po strategii prodeje a marketingu.

 

Díky chápání očekávání různých zákazníků se Haywardu podařilo vyhoupnout se mezi světové špičky a vykazovat růst i navzdory napjatému ekonomickému kontextu.


Na oslavu tohoto výročí v listopadu 2014 bylo pozváno 250 zákazníků a partnerů jako poděkování za jejich věrnost firmě Hayward.

 

 

 

Hayward 50 ans Událost se konala v DoMo, lyonské restauraci známé svou rafinovanou a moderní kuchyní, kterou obklopují řeky Rhôna a Saôna, a která byla k příležitosti oslavy vyzdobena na téma vody a mořského dna.


Ponořeni do světa hlubin oceánů byli hosté uvítáni hudebníky vnořenými do obrovských bublin, kouzelníky žonglujícími s mýdlovými bublinami a hadími ženami převlečenými za sirény.

 

Výzdoba i atmosféra vytvořeny ve stylu vodního světa (obří medúzy, nádrže s vodou osvětlené led diodami…) poskytly zákazníkům a partnerům chvíle plné skutečného odpočinku, sdílených zážitků a družných rozhovorů.


Hayward oslavil toto výročí vesele a svým hostům nabídl čarokrásný a slavnostní zážitek a zavázal se k další oslavě za 50 let!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

soirée des 50 ans hayward