Scp Katalog 2012Firma SCP Europe uvádí na trh svůj nový katalog na rok 2012 věnovaný výhradně profesionálům. V souladu se svou politikou nabízet „největší výběr“ nabízí SCP více než 6000 produktů od největších značek na trhu: Hayward, Pentair, Zodiac, Monarch, Maytronics, Beachcomber, Acti, Flexinox, Garden Leisure, atd.

 

Pro své vydání 2012 uvádí SCP více jak 70 nových výrobků pro výstavbu a vybavení nádrží a spa, jako nejnovější generace robotů Zenit (exkluzivní partnerství SCP s firmou Maybronics), nové spa Garden Leisure, různá čerpadla s proměnlivou rychlostí, domotické systémy, osvětlení LED a mnoho novinek v oblasti nadzemních i zapuštěných bazénů…

 

Scp ZenitJe třeba také zmínit výrobky pro renovaci a údržbu, nové systémy osvětlení, rozšíření řady vyztuženého PVC Proflex, stejně jako velmi širokou řadu výrobků, jako odkalovací látku Flovil, řadu Lo Chlor a ACTI, úpravy vířivek Aquafinesse, dávkovací čerpadla, atd.

 

Všimněte si, že SCP ve svém katalogu pro distribuci uvádí všechny hlavní značky elektrických robotů: Hayward, Zodiac, Maytronics, Pentair, Smartpool, aby vyhověl všem potřebám profesionálů.