générateur de hammam

 

Firma Procopi nabízí řadu generátorů pro rodinný hammam, které jsou vybaveny mnoha doplňky.

 

Parní generátory Mr Steam ze série MS nabízejí širokou škálu příslušenství:

 

nový ovladač iTempo/iTempo Plus, který se dá zabudovat se svým digitálním displejem, dálkové ovládání iGenie, parní hlavici s tichým provozem, plochý světlomet se 72 LED využívaný pro chromoterapii, kompletní zvukový systém, nové reproduktory pro interiér nebo exteriér kabiny, difuzér aroma, automatické elektronické vypouštění.

 

Nový balíček Silver digital obsahuje ovladač iTemp Plus z broušeného nerezu, parní hlavici AromaSteam® z broušeného nerezu, bílý dálkový ovladač iGenie, systém automatického vypouštění AutoFlush® a sběrnou nádrž.

 

S balíčkem Pack Premium tactile a novou digitální kontrolní obrazovkou iSteam, se prostým pohybem prstu nastavují funkce jako teplota, aromaterapie a všechny další volby, které jsou řízeny a programovány podle preferencí uživatele. S řadou disponibilních doplňků se ze sprchového koutu stává opravdový luxusní hammam na míru. Pokud jde o generátor pro sprchu Steam® Home, standardně se dodává s přepínačem parní hlavice. Je velmi kompaktní, navržený pro malé prostory, ale i pro rodinné použití. Je kompatibilní se sprchovými kouty z keramiky, porcelány, smaltu nebo akrylu. Je ekonomický, používá méně než 4 litry vody na seanci trvající 20 minut.

 

 

isteam

speakers

itempo plus
iSteam nové reproduktory iTempo Plus