KawanaSpolečnost Pool Technologie uvedla v roce 2009 na trh značku KAWANA, široký výběr náhradních článků pro elektrolyzéry. Tato nabídka, jedinečná na trhu, přinesla skutečné řešení pro odborníky, kteří chtějí nabízet kompletní škálu služeb.

 

Elektrolytická chlorace je v současné době populární a vyzrálá technologie, a počet elektrolyzérů v Evropě neustále narůstá. V současné době se oblast elektrolyzérů otevírá trhu s náhradním spotřebním zbožím, kterému každý odborník musí věnovat pozornost. Elektrolytický článek, klíčová součástka zařízení, je velmi drahý spotřební materiál. Může dosáhnout výše až 60 % ceny elektrolyzéru základní řady.

 

Stále více informovaný spotřebitel vyžaduje reálný poměr kvality vůči ceně. KAWANA je řešením, které uspokojí jak nároky na kvalitu, tak na konkurenceschopnost. Bazénové odvětví vsadilo na správnou kartu, neboť síť KAWANA se rok od roku rozrůstá.

 

Část nabídky obsahuje exkluzivně od roku 2009 kompatibilní články, ale výrobková řada originálních článků se neustále rozšiřuje: HAYWARD, PACIFIC INDUSTRIE, AIS, REGUL ELECTRONIQUE, KKLOR, SYSTEM 7… V poslední době se ke značce KAWANA přidala i společnost STERILOR, jeden z průkopníků elektrolýzy, aby mohla využívat výhod privilegované distribuční sítě pro tento spotřební materiál.