BAZÉNY, SAUNY & SPA Letošní veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA proběhne od 16. do 20. 9. 2014 v rámci souboru podzimních stavebních veletrhů FOR ARCH pořádaných v PVA EXPO  PRAHA.

 

Veletrh nese podtitul „SAUNA a wellness pro zdraví“ a jako hlavní doprovodný program připravuje saunovou show nazvanou OSTROV ZÁŽITKOVÉHO SAUNOVÁNÍ.


Pro návštěvnky veletrhu bude připravena saunová show v podání profesionálů, kteří představí saunovací ceremoniály a další zajímavosti. Akce proběhne v otevřené finské sauně. Návštěvníci budou moci sledovat práci saunových animátorů, aniž by v ní  museli přímo sedět.
 

V rámci doprovodného programu veletrhu proběhne slavnostní vyhlášení výsledků 1. ročníku nového projektu hodnocení a srovnání aquaparků, bazénů, koupališť. Hodnotící komise složená z odborníků Asociace bazénů a saun České republiky, Asociace pracovníků v regeneraci (ABAS ČR, APR) a odborné veřejnosti vybere ty nejlepší zařízení s ohledem na poskytovanou úroveň služeb, ekologické, energetické a další aspekty provozu.
 

Rostoucí zájem o nejrůznější druhy relaxace se projevuje také ve zvýšeném zájmu o účast na veletrhu - v červnu organizátoři registrovali 50% nárůst přihlášených firem oproti stejnému období vloni včetně firem ze zahraničí (Itálie, Slovensko, Turecko). Záštitu nad veletrhem BAZÉNY, SAUNY & SPA a jeho doprovodným programem převzala ABAS ČR, APR a Česká asociace wellness. Jejich zástupci připravují odbornou konferenci s názvem „Zkušenosti s výstavbou a provozem wellness center a saun“.