InterbadPodle organizátorů veletrhu Interbad se šest měsíců před zahájením veletrhu přihlásilo již 270 firem, což je o 10% více, než ve stejné době v minulém roce.

 

Je naplánovaný na 9. až 10. října 2012 a přes obtížný sociálně-ekonomický kontext nárůst ukazuje, jak je veletrh důležitý v kalendáři mezinárodních firem.Věrnost vystavovatelů a rostoucí počet firem, které vystavují poprvé, ukazuje, že interbad je dobrým rámcem pro dialog mezi profesionály na velmi vysoké úrovni“, řekl Ulrich Kromer, ředitel firmy Messe Stuttgart, která veletrh organizuje společně s Německou společností pro koupelovou techniku (Deutsche Gesellschaft für das Badewesen e.V.).

 

Interbad

Organizátoři ve Stuttgartu očekávají přibližně 480 firem. Podle čísel z roku 2010, která by měla být tento rok minimálně vyrovnána, jedna třetina vystavovatelů a přibližně jedna čtvrtina návštěvníků se dostavuje ze zahraničí. 64.

 

kongres Německé společnosti pro koupelovou techniku nabízí rozsáhlý program konferencí a seminářů o světě bazénů, saun a fyzioterapie.

 

 

 

 

 

 

 

Mr. Ulrich Krömer

Sr. Ulrich Krömer

(Geschäftsführer Messe Stuttgart)

 

Dr. Christian Ochsenbauer

Dr. Christian Ochsenbauer

(Geschäftsführer Deutsche Gesellschaft für das Badewesen e.V)

Mr. Rolf-A. Pieper

Sr. Rolf-A. Pieper

(Geschäftsführer Deutscher Sauna-Bund)

Mr. Berthold Schmitt

Sr. Berthold Schmitt

(Geschäftsführer KölnBäder GmbH)