Drapeau portugaisEuroSpaPoolNews.com se nyní obrací k Portugalsku a v dubnu 2012 publikuje svou novou portugalskou verzi časopisu „Le JUSTE LIEN“.


Vždy se zájmem otevřít se co nejširší obci kosmopolitních čtenářů se EuroSpaPoolNews.com nyní obrací k Portugalsku, stále mladému trhu, ale s velkým potenciálem. Navíc portugalština otevírá dveře naším inzerentům na brazilském trhu, který se nyní silně rozvíjí.


Stránky věnované profesionálům v oboru bazénů a spa jsou od nynějška k dispozici i v portugalštině, čímž se počet vydávaných jazyků zvyšuje na osm: francouzština, angličtina, španělština, němčina, italština, rumunština, čeština a portugalština, všechny propojené svými týdenními newslettery.

JUSTE LIENOBJEVTE V DUBNU 2012 NOVÝ ČASOPIS:


Speciál časopisu „Le JUSTE LIEN“ PORTUGALSKO, vydaný v portugalštině a hromadně rozesílaný zásilkami tisku na jméno více než 1500 profesionálům v oboru bazénů a spa.


Výrobci, distributoři, pokud chcete propagovat své výrobky na tomto slibném trhu, kontaktujte nás pro objednání reklamní plochy a zašlete nám vaše redakční návrhy na adresu: contact@eurospapoolnews.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Připomeňme, že server EuroSpaPoolNews.com sleduje každý rok 300 000 návštěvníků a téměř 1 110 000 jeho stránek je shlédnuto, nebo indexováno stránkami Google News.


Časopis JUSTE LIEN je rozesílán v několika tisících výtisků poštou, nebo je distribuován v průběhu mezinárodních výstav bazénů a spa.