WWW.MODODEPOT.IT, první evropský e-commerce portál věnovaný elektronice pro pohodový život je přístupný na síti od poloviny dubna.

 

Tato stránka je postavena na základě zkušeností značky MODO firmy Astrel, italské značky návrhů a výroby hydromasážní elektroniky. Na těchto stránkách si může firma instalující bazény nebo centrum pro pohodový život, instalatér, který zajišťuje výměnu elektronických součástek pro bazény, spa, masážní vany, sauny, parní lázně a multifunkční sprchy, nalézt elektronické hydromasážní systémy, vodotěsné ozvučení, osvětlení LED RVB, ovladače pro bazény, ozonizátory, atd.

 

V reakci na přání trhu hladového po inovacích, kvalitě a včasném dodání, umožňuje tato webová stránka nakupovat, stejně jako v jakémkoliv opravdovém obchodě, otevřeném po 24 hodin.

 

Jedná se o opravdový portál, který je dispozici v italštině nebo v angličtině, a který nabízí kromě výrobků navržených a vyrobených pod značkou MODO vybrané výrobky z nejlepších značek na trhu a snadno kompatibilních s italskou značkou.

 

mododepot.it e-commerce