SPa CubeSpa Cube je elegantní spa s čistými a robustními liniemi, jehož účelem je nabídnout relaxaci a odpočinek čtyřem osobám. Vzniklo na základě řady výrobků ECOSPA, propracovaných modelů s dvojitou izolací k vytvoření ještě ekonomičtějších spa. Nicméně jedná se o model s velkou flexibilitou, který je schopný přizpůsobit se potřebám každé rodiny.

 

Spa je k dispozici ve dvou verzích; bílá verze „Solid Surface (Pevný povrch)“ vybavená sériovým systémem osvětlení exteriéru a verze „Noyer (Ořech)“ nebo „Gris Anthracite (Šedý antracit)“ Spa Cube.

 

Spa CubeDetaily, jako jsou vědro na chlazení oblíbeného nápoje, nebo opěrky na hlavu umístěné okolo celého spa, umožňují maximální komfort.  

 

Spa může být dále vybaveno volitelným audio systémem Bluetooth, složeného ze čtyř zadních reproduktorů a subwooferu, které reprodukují hudbu v nejvyšší zvukové kvalitě.

 

Kromě toho je spa vybaveno systémem osvětlení ELS a systémem prostorového osvětlení složeného z 5 barevných diod LED, aby bylo možné vytvořit dokonalou relaxační atmosféru. V noci se celý vodní povrch přemění na spektrum jemných barev, aby vynikly přirozené přednosti chromoterapie.

 

Spa Cube v povrchové úpravě „Solid Surface (Pevný povrch)“ je dále vybaveno venkovním osvětlením, které je synchronizované s barevným spektrem uvnitř spa.

“ in Weiß mit integrierter Außenbeleuchtung sowie in den Farben Nussbaum und Anthrazit-Grau.

 

 

Spa Cube Spa Cube Spa Cube Spa Cube