couverture ProFlex
Starline Pools & Equipment představuje Roldeck ProFlex, nový lamelový kryt, který dále doplňuje sortiment výrobků Roldeck.

Skládá se z plovoucích lamel vyrobených podle normy ISO 1183 z PVC pěny.

Z vnější strany je vysokohustotní PVC, které zaručuje dokonale hladký povrch, který zabraňuje usazování nečistot a vodních řas.

Tento bazénový kryt splňuje všechny požadavky velmi přísné francouzské bezpečnostní normy NF P90-308.

(Kryty Roldeck ProFlex jsou jedinečné díky pevným pěnovým lamelám, které poskytují nejen větší stabilitu, ale zaručují i vynikající povrchovou úpravu, která se obejde bez záslepek.)

STarline proflex roldeck lames
Lamely lze v místě instalace upravovat pomocí vykružovačky, čímž se zajistí, že je kryt dokonale zarovnán s křivkami bazénu. Jednou z největších výhod pěnových lamel je jejich schopnost udržovat teplo bazénu. Vydrží jakékoli povětrnostní podmínky v rozmezí teplot od -40°C po 100°C.

Mezi lamely se již listí, nečistoty apod. nedostanou, protože jsou spojeny flexibilním těsněním.

Starline Roldeck je nyní k dispozici i s pěnovými lamelami: ProFlex. Tyto lamely mají vysokou izolační hodnotu, jsou odolné proti nárazu a snadno se udržují.

Lamely (ProFlex jsou dodávány v barvě šedé, bílé, krémové a modré. Starline zdůrazňuje dlouhou životnost lamel se zárukou na 5 let. )STARLINE proflex