Miro Ruziak   

Miro RUZIAK

Při příležitosti slavnostního otevření nového závodu společnosti COMPASS CERAMIC POOLS jsme se setkali s Mirem RUŽIAKEM, obchodním ředitelem a společníkem společnosti.

Otevření nového závodu společnosti COMPASS CERAMIC POOLS, které proběhlo 2. července loňského roku v Senci nedaleko Bratislavy, se zúčastnilo přibližně 200 lidí z tuctu zemí Evropy i mimo ní.

Program zahrnoval skupinovou prohlídku s průvodcem nového závodu pro všechny hosty i prezentaci Zoltána BERGHAUERA, výkonného ředitele a společníka, Miroslava RUŽIAKA, obchodního ředitele a podílníka, a Tibora MESZAROSE, výkonného ředitele.

Společnost uspořádala sérii akcí s vynikajícím cateringem, známými slovenskými celebritami a živou hudbou.

Pane RUŽIAKU, jak dlouho trvala rekonstrukce závodu a kolik stála?


K požáru došlo 16. července 2015. Od té doby jsme nepřetržitě pracovali na co nejrychlejším znovuotevření závodu. Do rekonstrukce jsme investovali přibližně 1,5 milionu EUR. Také jsme si mezitím pronajali dočasnou výrobní jednotku, která nám umožnila udržet se na trhu, i když se zmenšenou kapacitou.

Jaké jsou hlavní vlastnosti nového závodu?


Přidali jsme kanceláře, které předtím nebyly k dispozici. Také jsme nainstalovali postřikovací systém a moderní klimatizaci. Hlavní výhodou je však zdvojnásobení výrobní kapacity, nyní vyrábíme 10 bazénů denně.

Jaké jsou vaše další cíle?


Nejdřív musíme pořádně rozběhnout výrobu a naplnit potřeby všech svých zákazníků – k problémům způsobeným požárem přistupovali velice chápavě a rádi bychom jim za to co nejsrdečněji poděkovali. Také jsme zahájili nové postupy v oblasti výzkumu a vývoje, které brzy přinesou ovoce v podobě nových produktových vlastností.