logo du salonVzhledem k nárůstu poptávky po wellnes se katalánská výstava v roce 2015 mění na Piscina & Wellness Barcelona! Nový název rovněž ladí s novým logem.

 

Toto je tvořeno 3 kapkami vody, které představují sektor bazénů, wellness a zařízení vodních center. Datum tohoto vydání je uspíšeno a bude se konat 13. (namísto 16.) října na výstavišti Gran Via.

 

Toto uspíšení data konání, společně s novým logem a názvem propaguje propojení výstavy s ostatními sektory, které poptávají vybavení pro využívání vody spojené se zdravím, zábavou a wellness.

 

Výstava zprostředkovává setkání 62% vystavovatelů a 37% návštěvníků pocházejících ze 100 zemí.

 

Eloi Planes

Eloi PLANES

 

„...Návštěvníci a vystavovatelé mají zájem nejen o španělský trh – se svými 1.2 miliony instalovaných jednotek 2. největší v Evropě a 4. na světě – ale rovněž o rozšiřování exportu do Středomoří a do Latinské Ameriky...“, jak potvrzuje Eloi Planes, předseda organizačního výboru výstavy a pověřený správce Fluidra.

 

Výstava bude těžit ze síly španělského turistického průmyslu – 3. na světě – a představí hotelům, kempům, venkovským chatám, lázeňským centrům, centrům wellness a hydromasážním centrům širokou nabídku hydroterapeutických bazénů, hydrotermálního vybavení, doplňků a zařízení pro vodní rekreaci, které jim umožní zmodernizovat jejich vlastní zařízení. Instalace 16 000 bazénů v roce 2014 ve Španělsku je velkým lákadlem pro výrobce, konstruktéry a distributory v oblasti bazénů, výrobků a systémů na úpravu vody, doplňků a vybavení.

 

Mimo plánované kulaté stoly a schůzky dvaceti společností se během výstavy uskuteční různé kongresy, konference a předváděcí akce (jednou z nich je akce Wellness & Spa Experience).

 

Zóna „Novinky“, část určená pro prezentace, a nová část „Inovační zóna“ představí také inovační technologie, které jsou pokaždé odměněny cenou Prix Piscina Barcelona.