invictusKongres firmy Fluidra s názvem INVICTUS se konal ve Sitges, známém přímořském letovisku 40 km jižně od Barcelony.

Akce se zúčastnilo téměř 400 řídících pracovníků a obchodních manažerů ze čtyřiceti zemí.

Program umožnil cílené intervence pro zlepšení motivace účastníků být součástí vůdčí skupiny ve svém sektoru a zdokonalit specifické prodejní techniky.

invictusS přibližně dvaceti akcemi, které se týkají hlavních technologií zahrnutých v činnosti skupiny, byl program workshopů velmi naplněný.
Velká výstavní plocha, zahrnující největší společnosti ve skupině a některé jejich dodavatele (včetně firem Renolit, Lovibond, Rosa Gres, Hunter, Rainbird a S.R.Smith), umožnila všem účastníkům zlepšit své technické znalosti široké škály výrobků prodávaných skupinou.

 


Během kongresu INVICTUS jsme se setkali s panem Eloi Planes, generálním ředitelem firmy Fluidra.

EuroSpaPoolNews.com: Pane Planes, co je cílem této akce?

Eloi PlanesToto setkání má ve skutečnosti dva cíle, jednak jsme v roce 2013 dokončili plán restrukturalizace skupiny, který začal již před nějakým časem, a který, jak je vidět, nám umožnil vytvořit silnější a efektivnější strukturu pro uzavírání obchodů na náročném trhu. Bylo proto nezbytné informovat všechny divize a firmy skupiny pro zvýšení motivace a pocitu sounáležitosti s lídrem v oboru.
Také pevně věříme, že bitvu na trzích vyhrává produkt. Máme širou škálu výrobků, které splňují všechny požadavky na trhu a jejich dobrá znalost je zásadní. Velká výstavní plocha a velké množství workshopů umožnily účastníkům zlepšit si své technické znalosti našich produktů. V neposlední řadě jsme pracovali na zdokonalení prodejních technik.  

ESPN: Jaké jsou vaše plány globálního rozvoje?

Nedávno jsme provedli několik strategických akvizic v rozvíjejících se oblastech, jako v jihovýchodní Asii, na Blízkém Východě, na Balkáně a v Jižní Americe, a studujeme se zájmem několik afrických trhů.


ESPN: Jak vidíte evropský trh v roce 2014?

Zdá se, že i v zemích nejvíce postižených krizí jsou první známky oživení nebo alespoň stabilizace objemu prodejů. Věřím, že v roce 2014 budou v našem odvětví rozhodující dva faktory: uchopení francouzského trhu, který by mohl vytvořit pozitivní související činnosti pro mnoho dalších zemí. Také všichni víme, jak je náš trh velmi závislý na počasí; dobré jaro by mohlo být rozhodující pro objemy tento rok; bohužel je to jediná proměnná, kterou stále nemůžeme mít pod kontrolou.

 

 

invictus
 

 

 

invictus