QPS QATAR 2Společnost Heights, organizátor veletrhů a konferencí, spolu se svým partnerem, Ministerstvem obrany Kataru a za finanční podpory společnosti Watermaster Qatar připravuje 2. mezinárodní výstavu a konferenci zaměřenou na bazény a spa Qatar Pools and Spas show.

 

Výstava proběhne ve dnech 6-8. listopadu 2013 v International Exhibition Center v katarském hlavním městě Doha a doprovodí ji série seminářů a odborných kurzů. Jak uvedl generální manažer Heights, Waleed Wahba, k dnešnímu dni již potvrdilo svou účast85 procent společností, které se výstavy zúčastnily v minulém roce.  

 

Na akci představí výrobci bazénů a spa své nejnovější technologie, produkty a služby z oblastí jako je úprava bazénové vody, bezpečnostní kryty bazénů, úprava terénu, fontány, výrobky a zařízení pro veřejné bazény a aquaparky, apod.

 

Organizátor veletrhu tímto děkuje všem sponzorům veletrhu, společnostem: Watermaster Qatar (hlavní sponzor), Metro Pools (premium sponzor), Ministerstvo obrany Kataru (oficiální sponzor) a EuroSpaPoolNews (mediální partner).