forumpiscinePátý ročník mezinárodní výstavy a kongresu určených bazénům a spa

MEZINÁRODNÍ VELETRH
Poslední novinky, produkty a služby od nejlepších italských i zahraničních firem, modernizace a školení u expertů v odvětví: ForumPiscine je jedinou akcí v Itálii, která nabízí výstavu a kongres na mezinárodní úrovni odborníkům a vystavovatelům, architektům a návrhářům, ale také správcům veřejných a soukromých zařízení se zájmem o nákup.

Neustálé zvyšování počtu zahraniční firem přítomných na ForumPiscine – v roce 2013 by měly představovat 15 % ze 160 vystavovatelů – umožnilo této události získat zasloužený titul „mezinárodní veletrh“. Je to pro účastníky důležité označení, protože jim umožňuje předpokládat ze strany příslušných zemí výhody a dotace.

Velká různorodost kategorií produktů je zajisté jedním ze silných bodů ForumPiscine. Představeny budou: systémy, inovace a technologie pro výstavbu, údržbu a správu veřejných a soukromých bazénů, vybavení, dekorace, příslušenství pro vodní aktivity, doplňky do šaten, přikrývky, obklady a solária, produkty a systémy na filtraci, dezinfekci a úpravu vody, systémy dávkování, kontroly a analýzy, spa a instalace pro wellness.

Pokud firma Assopiscine má nad akcí patronát a firma Piscine Castiglione - Acquaparchi & Scivoli se rozhodla stát se hlavním sponzorem, firmy Matrix a Technogym na sebe vzaly tyto role na akci ForumClub, kongresu a výstavě věnovaným fitness a wellness, které se budou konat ve stejnou dobu, jako veletrh.

Bohatý program seminářů zdarma, organizovaných firmami a sdruženími v odvětví, jako jsou Acquanetwork, Agoracqua a Professione Acqua, je další charakteristický rys ForumPiscine.
ForumPiscine 2013 také hostí první Sjezd na téma vodních parků organizovaný firmou Piscine Castiglione - Acquaparchi & Scivoli, se schůzkami ohledně návrhů, výzdoby, bezpečnosti, vývoje norem, strategií prodeje a tendencí trhu.

ŠKOLENÍ MISTRY
Hygiena a dezinfekce, vývoj norem, problémy a příležitosti na trhu: to jsou jen některé z témat projednávaných na Mezinárodním kongresu ForumPiscine, který bude zahájen ve čtvrtek 21. února seminářem o nových službách a probíhajících změnách na trhu koupališť. Setkání se zúčastní mistr světa ve fotbale Gianluca Zambrotta, aby podal svědectví o důležitosti sportu jako trhu, ve který věřit a do kterého investovat.