VAGNER Libor VOGL
Libor VOGL

 

Libor VOGL, zástupce ředitele společnosti VAGNER Pool, výrobce a distributora bazénového příslušenství v Praze, se svěřil EuroSpaPoolNews.

 

Během Dnů otevřených dveří společnosti VAGNER se náš spolupracovník Michele RAVIZZA setkal s Liborem VOGLEM, zástupcem ředitele této distribuční společnosti, která sídlí v blízkosti Prahy v České republice.

Společnost VAGNER Pool zaměstnává 35 osob a skládá se ze 6 společníků, kteří si rozdělili úlohy následujícím způsobem: Jan Šic, Petr Šimončík a Miloslav Čahoj se starají o výrobu, Milan Vágner o finance a Jiří Rousek a Libor Vogl mají na starosti prodeje.

Specialisté na distribuci na území České a Slovenské republiky, prezentují zejména značky mezi než patří Zodiac, Pentair, Bombas a Saci… Vyrábějí také elektrické topné jednotky, tepelná čerpadla, elektronické kontrolní systémy, velkou škálu příslušenství z nerezové oceli...

 

 


EuroSpaPoolNews / Michele RAVIZZA : «Dobrý den pane VOGLE, je to poprvé, co organizujete Dny otevřených dveří? A kolik dní budou trvat?»


VAGNER / Libor VOGL : «Ano, tyto Dny otevřených dveří organizujeme poprvé a budou trvat tři dny.»


VAGNER - Portes ouvertes 2011 VAGNER Showroom


EuroSpaPoolNews / Michele Ravizza: «Proč jste se rozhodli k tomuto kroku?»


VAGNER / Libor VOGL :«Vzhledem k tomu, že jsme si nebyli úplně jistí úspěchem výstavy v Praze v letošním roce kvůli konkurenci vzniklé na základě podobných akcí v Praze a v Brně, konajících se ve stejnou dobu, rozhodli jsme se zúčastnit se poprvé výstavy v Lyonu v říjnu 2010, a během výstavy v Praze si vytvořit naši vlastní akci.»

EuroSpaPoolNews / Michele Ravizza: «Je pravda, že jsme se v Lyonu setkali. Jaké výrobky z vaší produkce jste se snažili při této příležitosti propagovat?»


VAGNER / Libor VOGL : «V Lyonu jsme sklidili velký úspěch s prezentací našich elektrických topných jednotek pro bazény, tepelných čerpadel, elektronických řídících systémů, zařízení pro solární panely a příslušenství z nerezové oceli. »

EuroSpaPoolNews / Michele Ravizza: «Kolik zaměstnanců pracuje aktuálně ve vaší společnosti?»


VAGNER / Libor VOGL : «K dnešnímu dni máme ve společností 35 zaměstnanců.»

«Jak hodnotíte začátek letošního roku 2011?»
VAGNER / Libor VOGL : «Měli jsme různé reakce od našich zákazníků. Osobně věřím, že tento rok půjde v České republice trh s bazény ve srovnání s rokem 2010 mírně nahoru».
Vagner Porte ouverte
 
EuroSpaPoolNews / Michele Ravizza: «Mohl byste nám říct, jaká je vaše obchodní organizace v České republice a v dalších evropských zemích?»

VAGNER / Libor VOGL : «Pro Českou republiku a Slovensko jsme distributoři různých světových značek, jako jsou Zodiac, Bombas Saci a Pentair; zde působíme jako distributoři a prodáváme profesionálům na trhu.
Navíc, vyvážíme produkty naší výroby do různých evropských zemí, a to hlavně díky spolupráci s různými distributory.

EuroSpaPoolNews / Michele Ravizza: «V letošním roce slavíme naše 10. výročí a náš 3. rok působení na českém trhu. Děkujeme vám za to, že jste s námi od spuštění naší české verze spolupracovali. Co pro vás znamenáme a jako bychom mohli naši spolupráci zlepšit?»

VAGNER / Libor VOGL : «Osobně mám váš newsletter velmi rád: informace jsou čerstvé, efektivní a zaměřené skutečně na profesionály. Na různých výstavách si nikdy nenechám ujít přečtení vaší papírové verze; a konečně je vždy zajímavé se čas od času setkat a podělit se s vámi o váš celkový pohled na trh s bazény.»