Ještě není uveden na trh a už sbírá významné vavříny.
Solitaire by USSPA - pod tímto názvem byla ve světové premiéře představena horká novinka USSPA a byl to obrovský úspěch.

Tým českého výrobce vířivek si přivezl cenu z nejvýznamnějšího evropského a v současnosti i největšího světového veletrhu oboru bazénů, spa a wellness Piscine, pořádaného každé dva roky ve francouzském Lyonu.

Odborná porota hodnotící 100 letošních novinek z celého světa zvolila Solitaira vítězem kategorie spa. Kdo jste byli přítomni, jistě jste zaznamenali, jaký rozruch a obdiv budila jedinečná expozice USSPA a samotný Solitaire.

Pokud jste se k naší expozici nedostali, můžeme Vám touto cestou alespoň částečně zprostředkovat tu ohromnou atmosféru. USSPA má opět být na co hrdá, Solitaire odskočil celému světu jako žádná spa předtím. Bez přehánění Solitare způsobil naprostou senzaci. USSPA se tak zařadila mezi ty firmy, které dokážou hýbat celým svým oborem v celosvětovém měřítku!

Byla to pro nás silně emotivní tečka za rokem oslav 15. narozenin naší společnosti. Příští rok bude báječný! Těšit se mohou všichni ti, kdo hledají výjimečnost, originalitu a dokonalou relaxaci…