USSPA - SolitaireV rámci dnů designu v Praze 4. – 9. 10. 2011 byl veřejnosti představen SOLITAIRE – spa budoucnosti od prvního českého výrobce špičkových vířivek, společnosti USSPA. Z dílny USSPA vzešel design, vývoj i kompletní produkce unikátní spa, která je více než o generaci napřed a přináší v rámci oboru masážních bazénů mimořádný rozsah inovací a patentů.


Česká premiéra a oficiální uvedení Solitaire na český trh proběhlo 4. 10. v samém centru Prahy přímo v Superstudiu Designbloku. Na nevšední večírek zamířilo přes 100 VIP hostů. Neobyčejnou expozici, kterou pro USSPA navrhl Atelier Kunc, do posledního místa zaplnili zajímaví hosté z řad majitelů a ředitelů firem, architektů a dalších významných osobností. V rámci společenské akce proběhlo rovněž předání vedení rodinné společnosti. Ing. Petr Kolář, zakladatel firmy, navíc přesně v tento den oslavil své 60. narozeniny. Pomyslné žezlo předal své dceři Ing. Kateřině Kadlecové, která doposud působila na pozici marketingové manažerky společnosti.


Solitaire přitahoval pozornost všech návštěvníků, kteří do tajemně futuristické expozice zavítali po celou dobu konání Designbloku. Budil nadšení, obdiv i úžas, a to jak novými technologiemi, tak výjimečně nadčasovým vzhledem. K tomu přispělo originální designové opláštění, které navrhl tým mladých architektů ze studia MOLO Architekti. Bez povšimnutí nezůstal Solitaire ani u odborné poroty, která jej nominovala na cenu šéfredaktorů za nejlepší nový výrobek.