USSPA
USSPA

USSPA

 

Český výrobce vířivek, společnost USSPA z Dolní Dobrouče, systematicky pečuje o své klienty nejen v oblasti servisu samotných vířivek, ale snaží se s nimi navázat i dlouhodobé partnerské vztahy pomocí mimopracovních aktivit.

 

Jedna z nich proběhla ve dnech 10.–11.6.2014 v resortu Kunětická Hora a měla formu tradičního golfového a tenisového turnaje USSPA Sranda Cup & Party. O turnaj byl velký zájem, a tak na hřiště nastoupilo 94 hráčů, tenisové čtyřhry se zúčastnilo 8 párů a golfovou akademii si vyzkoušelo 13 budoucích golfistů.

 

Ačkoliv to byl v letošním roce již pátý ročník golfového turnaje a jedenáctý ročník tenisového turnaje, podařilo se teprve letos poprvé dosáhnout hole-in-one, a to přímo na jamce č. 17, kde je pravidelně vyhlašována vložená soutěž.

Pro účastníky turnaje i doprovod byla jako doplněk a povolená podpora připravena napuštěná vířivka Columba, vystavená spa Draco v opláštění Linea s černým Corianem a Linea doplňky.

 

Došlo i na očekávaný prodej doplňků a chemie, kde bylo možno zakoupit či případně objednat vše, co zákazníkům zrovna chybělo.

Turnaji předcházel večírek, během něhož se na dobročinné aukci ve prospěch 2,5 letého Honzíka, který je řadu měsíců v komatu a jehož jedinou nadějí je nákladná léčba, Během pouhé hodiny se podařilo vybrat neskutečných 222.150 Kč!