Distribuován aktuálně v 10 jazycích, 1. evropský magazín profesionálů bazénů a Spa slaví 10 let !
Logo - Eurospapoolnews celebra 10 anos
EuroSpaPoolNews.com představuje více než 300 000 profesionálních návštěvníků za rok a přibližně 1 109 147 zobrazených a prohlédnutých stránek a referencí v prohlížeči Google Aktuality. Stránka je každodenně aktualizovaná a představuje profesionální novinky ze světa bazénů a spa v 7 jazycích: francouzštině, angličtině, španělštině, němčině, italštině, rumunštině a češtině. Každý týden je také ke svým 20 000 předplatitelům po celém světě distribuován (v 7 jazycích) a konečně v papírové podobě «Le Juste Lien», redigovaný také v ruštině, čínštině a arabštině, který je distribuovaný v několika tisících výtiscích, a to jako hlavní tiskový materiál nebo zdarma na většině mezinárodních veletrhů bazénů a spa.

Bylo to v listopadu 2010, u příležitosti Světového veletrhu bazénů & spa v Lyonu, co byl magazín EuroSpaPoolNews.com zprovozněn online ve 3 jazycích: francouzštině, angličtině, španělštině. Aby uspokojil poptávku svých čtenářů, kteří jsou čím dál početnější a kosmopolitnější, byla stránka přeložena do němčiny, poté do italštiny, rumunštiny, češtiny a brzy bude přeložena také do ruštiny, portugalštiny a polštiny!

Proč takový úspěch? Protože v současné době neexistuje žádné podobné médium na světě, které by přinášelo s takovou rozmanitostí, kvalitou a rychlostí informace ze světa bazénů a spa. Toto know-how a zkušenost jsou výsledkem, a to jak na evropské, tak i na světové úrovni, více než 35 let zkušeností generálního ředitele I.M.C. (International Media Communication) Loïc Biagini ho, kterému při řízení a vydávání pomáhala jeho dcera Vanina Biagini. Tým složený z desítky osob a sídlící v blízkosti Cannes, v srdci francouzského trhu s bazény, spolupracuje s korespondenty po celém světě. EuroSpaPoolNews cestuje, navštěvuje továrny, setkává se s různými aktéry trhu na profesionálních veletrzích v USA, Velké Británii, Německu, Španělsku, Itálii, Rusku, Číně…
Eurospapoolnews - covers magazines