Téma: Od prvního wellness centra k současným trendům a inovacím


Zveme vás na třetí ročník konference Hotelové wellness & SPA, která proběhne 20. září 2017 v konferenčním sále výstaviště PVA EXPO Praha. Souběžně ve veletržním areálu probíhá veletrh FOR ARCH.

Konference se věnuje problematice wellness center v hotelovém provozu, zkušenostem provozovatelů z ČR i ze světa.

 

Cílem konference je přinést nejnovější informace z oblasti wellness & SPA, představit zajímavé osobnosti v tomto oboru a připravit prostor pro výměnu zkušeností mezi účastníky a nastartovat diskusi. Téma je připravované pro zkušené provozovatele i začínající provozy.

Na konferenci se setkají wellness manažeři, management wellness & SPA resortů, provozovatelé wellness center a další zájemci o oblast wellness. Důležitá část konference je networking účastníků.
 

Konference HOTELOVÉ WELLNESS & SPA


Letos přivítáme pětici hlavních spíkrů a sedm panelistů.

Konferenci otevře američan Dr. John Walton Travis, zakladatel prvního wellness centra na světě (v 70. letech založil první wellness centrum, Florida, USA).
 
První část vlastní konference tvoří odborné přednášky.

Každoročně pečlivě vybíráme hlavní spíkry a snažíme se zmapovat aktuální trendy ve wellness z pohledu odborníků.
Jana Stará přiblíží 5 současných wellness trendů, které hýbou světem. Iva Bastlová se bude zabývat otázkou jak prodávat wellness služby dráž a jak do strategie vyšších výnosů hovoří design wellness centra. Tématem změn v provozu moderního wellness centra se bude věnovat Radek Steinhaizl. O tom, že wellness ovlivňuje zdraví člověka, o nových a tradičních procedurách a nových trendech v oblasti medical wellness a o propojení wellness a fyzioterapie promluví Martina Končalová.
 

Jana Stará

Jana Stará

Radek Steinhaizl

Radek Steinhaizl


Druhá část konference panelová diskuse přivítá řadu odborníků z ČR i ze zahraničí a diskuse bude věnována zkušenostem z provozu hotelového wellness & SPA.

Zaměříme se na novinky v procedurách s ohledem na preference hostů. Panelisté představí svoji cestu k úspěšným projektům a pojmenují překážky, které čekají na většinu provozovatelů.

V panelové diskusi přivítáme např. wellness manažerku pražského hotelu Four Seasons Hotel Prague, manažera Wellness hotelu Vista (Relax & sport resort Dolní Morava) a další zástupce provozovatelů i dodavatelů a další wellness specialisty.
 
Konference začíná ve 14 hodin, dopoledne mohou hosté navštívit veletrh FOR ARCH, zejména jeho část Bazény, sauny & SPA, kde je celá řada zajímavých novinek od dodavatelů pro oblast hotelových wellness provozů.

 

ABF - RAIN

 

 

 

Informace i přihlášky naleznete na adrese http://spakonference.rain.cz/.

www.forarch.cz

 

Informační servis - telefon 222 265 210,

email: info@rain.cz