Harke PoolCare

Společnost BAYROL Deutschland GmbH, jež sídlí v Německu nedaleko Mnichova, získala divizi „PoolCare“ společnosti HARKE PackServ GmbH sídlící v německém Mülheimu.

 

Divize „PoolCare“ společnosti HARKE nabízí celou škálu profesionálních a na míru šitých služeb v oblasti dezinfekce bazénové vody a nabízí komplexní řadu přípravků na její úpravu. HARKE PackServ je dceřinou společností HARKE Group, mezinárodního dodavatele a distributora surovin v oblasti chemického, farmaceutického, zemědělsko-potravinářského a kosmetického průmyslu, a v oblasti digitálního zobrazování (Digital Imaging).

Tato divize s sebou přináší portfolio specializovaných obchodníků s bazény v Německu a rovněž v některých dalších evropských zemích.

 

BAYROL také získává veškerý sortiment na úpravu bazénové vody značek SYNaqua a PoolsBest, a několika dalších značek distributorů.


Odkoupením sítě specializovaných obchodníků a značek produktů na údržbu bazénů od společnosti HARKE získala společnost BAYROL možnost navázat nové obchodní vztahy a posílit svou pozici v Německu.

 

Bayrol - Harke PoolCare

Zleva doprava: Jörg HANS (Jednatel HARKE), Jens PRINSSEN (Jednatel HARKE), Jürgen KOENIG (Obchodní ředitel pro Německo & Export BAYROL), Daniel RICARD (Jednatel BAYROL)


Po uskutečnění tohoto obchodu bude moci portfolio klientů a produktů  HARKE profitovat z neustále se rozvíjejících aktivit ve sféře výzkumu a vývoje společnosti BAYROL, stejně tak jako z její marketingové podpory v oblasti úpravy vody v bazénech a vířivkách.