Maytronics a SCP společně v Evropě

Firma Maytronics, výrobce slavného vysavače bazénů Dolphin, podepsala nevýhradní distribuční smlouvu se společností SCP Europe.

Je to dohoda typu výhra-výhra“, vysvětluje Sylvia Monfort, generální ředitelka SCP Europe. „Umožní nám stát se jedničkou mezi evropskými distributory, protože budeme nabízet 4 hlavní kategorie bazénových vysavačů a nejuznávanější značky“.

S tímto přístupem chceme posílit naši pozici na evropském trhu“, vysvětluje Yuval Beeri, generální ředitel společnosti Maytronics, „konsolidací vedoucí pozice našich výrobků v této oblasti. Vybrali jsme si společnost SCP Europe kvůli její silné přítomnosti v Evropě a jejímu velmi jasnému distribučnímu modelu“.

Kromě řady Zenit, individualizované privátní značky se špičkovými technologiemi a funkcemi, zahrnuje dohoda i velmi široký program poprodejních služeb. Aby bylo možné nabídnout zákazníkům firmy Maytronics co nejlepší možné služby, byla již zahájena specifická technická školení na všech pobočkách SCP (Francie, Velká Británie, Portugalsko, Španělsko, Itálie a Benelux).