Makena spaMakena™  je nový model 6místné vířivky o rozměrech 226 x 226 x 91 cm vybavený univerzální sadou 46 správně rozmístěných masážních trysek. Díky jim a promyšlenému systému využití vířivky, tzv. kruhové terapii (Caldera Hot Tub Circuit Therapy™) vířivka umožňuje jak rychlou obnovu duševních a fyzických sil, tak regeneraci bolavých svalů a šlach.

 

Tvarování sedadel je velmi pohodlné pro všechny uživatele bez ohledu na výšku postavy a zajišťuje dokonalou relaxaci, k níž přispívají i speciální trysky nazvané Sole Soothers™ pro hydroterapii unavených nohou.

 

Nákladově efektivní provoz zajišťuje jak tepelná izolace FiberCor™, která má 4x větší hustotu než uretanová pěna používaná ve většině vířivek, tak inovativní systém 24 hodinové filtrace a vytápění EnergyPro™ (splňující přísné standardy California Energy Commission), který umí udržet vodu teplou a připravenou neustále k použití.

Makena spa

Pro úpravu vody bez použití chemikálií se využívá integrovaný systém FROG™.

 

Model Makena lze na přání vybavit také bezdrátovým audio systémem Caldera, na nějž lze připojit jakékoliv zařízení disponující propojením přes Bluetooth, případně dokovací stanicí pro iPod® a iPhone®, díky čemuž si mohou uživatelé ve vířivce přehrávat hudbu téměř z jakéhokoliv zdroje.

 

Sečteno a podtrženo, nový model vířivky značky Caldera Spas přináší svým uživatelům pohodu i pohodlí a pomáhá jim obnovit duševní i tělesnou svěžest.

 

 

Makena spa