Společnost Fabistone, specializovaná na výrobu a prodej dlažeb z umělého kamene, vyrábí a vyvíjí různé typy dlažeb, lemů a obkladů pro zídky, které v sobě snoubí designovost a pohodlí.

 

margelle Minus

 

Fabistone - Granitus Minus

V současné době společnost představuje nový bazénový lem Minus, díky kterému je možno realizovat jakýkoliv bazén, libovolného tvaru, se schody nebo bez nich. Tato obrubní dlažba s jednoduchou pokládkou dovoluje mít neustále zásobu bazénových lemů, které se přizpůsobí jakémukoliv projektu.

 

Společnost Fabistone nabízí velmi estetické výrobky, počínaje rustikálním vzhledem a konče moderními prvky, s možností vytvořit různorodá a rafinovaná prostředí, vyznačující se velkým počtem vzorů a slohů. Výhoda těchto výrobků charakterizovaných odolností a trvanlivostí spočívá v lepší cenové dostupnosti, než je přírodní kámen.

 

Vysoká výrobní kapacita a efektivita při zpracování přijatých objednávek je zajištěna v moderním závodě se zcela automatizovanou linkou, díky které je možné vyvážet do Španělska, Francie, Itálie, Belgie, Angoly, na Kapverdské ostrovy, do Maroka, na Tahiti, do Kuvajtu, Egypta, Bahrajnu nebo Dubaje.