Lovibond - Logo

 

Společnost Tintometer

Voda je základem života. Zároveň tvoří i základ naší společnosti a jejích aktivit. Ve společnosti Tintometer jsme se vždy specializovali na vědecké a technologické výrobky, díky kterým je analýza vody nejen jednoduchá, ale také spolehlivá a důvěryhodná.


Tintometer - FirmaTintometer je jednou vedoucích společností v oblasti analýzy vody. Naše obchodní značka Lovibond® je známá ve více než 120 zemích, kde nabízíme inovativní výrobky pro přesné určení rozlišných druhů vody: vody v bazénech, pitné vody, splaškové vody, povrchové a podpovrchové vody, neupravované a odpadní vody, až po chladící vodu a napájecí vodu pro kotle.

Kdekoliv na světě zajišťují vysoce kvalifikované a specializované týmy Tinometer optimální vybavení pro jakýkoliv druh analýzy vody.

Mimořádná kvalita, udržovaná na nejvyšší úrovni, tvoří základ veškeré naší práce. Toto se vztahuje nejen na naše výrobky, které jsou certifikovány DIN ISO 9001:2008 již od roku 1997, ale rovněž na naše služby. Nejlepším důkazem je zeptat se našich zákazníků a zde můžeme poskytnout důkazy ve všech oblastech, ve kterých jsem aktivní. V tomto směru si můžeme být vždy jistí, že vyhovíme vašim požadavkům a nárokům v odpovídající míře.

Pool Wasser Analytik

Je nám velkým potěšením, že můžeme přiložit nás nejnovější katalog Lovibond® „Pool Wasser Analytik“, který přichází ještě horký z tiskárny a právě včas na nadcházející sezónu bazénů. Hygienicky čistá voda je absolutní prioritou v bazénech i vířivkách a měla by být pravidelně kontrolována. Testovací zařízení a činidla Lovibond® pokryjí všechny vaše potřeby, ať v soukromé, či veřejné oblasti, kde jsou vyžadovány hygienické parametry a odpovídající certifikáty.

 

Lovibond - Scuba 2 Lovibond SensoDirect 150 Lovibond SensoDirect 150
Scuba Lovibond® Photometer SensoDirect 150