Logo innowater

 

 

INNOWATER

Solné elektrolyzéry a kontrolní zařízení, měření pH a chloru

 

Společnost Innowater, odborník na elektrolýzu, vyvíjí a vyrábí systémy na úpravu vody. Jako průkopnickou a inovativní metodu k ošetření bazénů s různými typy veřejné nebo průmyslové vody používáme chloraci soli.

Produkty distribuované firmou Innowater se do posledního kusu vyrábí ve Španělsku z vysoce kvalitních materiálů evropského původu. Pro zajištění kvality výrobků jsou prováděny odpovídající bezpečnostní testy.  Kromě toho jdou naše služby ruku v ruce v souladu s naší touhou chránit životní prostředí, nakolik elektrolýza soli nevede k použití chemikálií škodlivých pro biodiverzitu po vypuštění vody a nezpůsobuje ani uvolňování emisí CO2 do ovzduší. Společnost Innowater se aktivně angažuje v ochraně životního prostředí prostřednictvím skutečných a účinných iniciativ.


Innowater
Innowater tedy v souladu se svými hodnotami nabízí širokou škálu elektrolyzérů přizpůsobených každému zákazníkovi a individuálnímu použití. Pro naše podnikání jsou klíčovými faktory přizpůsobení služeb a poradenství při rozhodování. Naši odborníci dovedou za všech okolností vyhodnotit, který postup je nejvhodnější pro danou potřebu. Nejlepším rozhodnutím při výběru elektrolyzérů je často kombinace různých technologií. Společnost Innowater nabízí dva typy elektrolýz, které maximalizují účinnost a hospodárnost. Jedná se o elektrolýzu soli a elektrolýzu bez soli.