HLEDáNÍ DISTRIBUTORU RSS


LUXE POOLS Marine Inox

Imprimer

FLUX RSS
Produkt Firma Kontakt

MARINE INOX

 

Bazény a lázně z nerezové oceli

 

 

Bazény MARINE Inox jsou vyráběny za použití panelů z nerezové oceli AISI 316L na rámu z uhlíkové oceli.
Bazény z nerezové oceli lze individuálně navrhnout pro každého zákazníka. Můžeme vyhotovit posezení, lázně, instalaci pro vířivky, jakož i řešení trysek a osvětlení.

Bazény mohou být provedeny se schody nebo žebříkem, vše na míru, s jednostranným nebo celoobvodovým přepadem, nebo v případě požadavku se skimmerem.

Produkt je speciálně navrhován pro každou bazénovou instalaci, takže tvar i statika mohou být přizpůsobeny potřebám zákazníka.

Bazén MARINE Inox může být instalován nad zemí, na střeše budovy nebo v horské oblasti. Bazénový rám nese panely a udržuje vodu v bazénu, takže v jeho okolí není nutné provádět žádné speciální instalace. To šetří čas a samozřejmě peníze našich zákazníků.

V případě instalace bazénu v rámu z uhlíkové oceli nad zemí doporučujeme instalovat nerezový panel na vnější část skořepiny a v případě potřeby použít k dokončení bazénu i další materiály.Bazén z nerezové oceli je hodnotný objekt s dlouhou životností a s moderním designem a stylem.

 

MARINE INOX
 
MARINE INOX
 
MARINE INOX MARINE INOXDODÁNÍ BAZÉNU


Společnost LUXE POOLS organizuje dodávku každého bazénu.

 

Na území Evropy máme svůj vlastní speciální kamion, jehož pomocí lze převážet bazény MARINE Inox až do rozměrů 10 x 4 metrů. K dispozici je také přeprava bazénů dlouhých až 15 metrů (ale pouze s maximální šířkou 2,5 metru). Toto se týká bazénů přepravovaných v jednom kuse.
Lze využít také kontejnerovou přepravu, a to až do rozměrů 11 x 4 metrů.
Větší bazény můžeme dodat po částech a dokončit je na místě.
     

MARINE INOX MARINE INOX

 

LUXE POOLS Marine Inox
Vokiečių str. 24
01130 VILNIUS

Lotyšsko
Phone: 0037065566556
Email: [email protected]
Web: http://www.marine-inox.com/fr/
Firma Produlkt Kontakt