Navigace: Domu / Adresár /

Mezinárodní adresár profesionálu RSS

FLEXINOX POOL

Imprimer

FLUX RSS
FLEXINOX POOL

Logo Flexinox

 


FLEXINOX je společností se sídlem v Barceloně (Španělsko), která vyrábí příslušenství pro bazény z nerezové oceli.

FLEXINOX patří do skupiny společností, jejichž výhradní aktivitou je zpracování nerezové oceli na hotové výrobky, jež jsou určené k uspokojení poptávky v různých sektorech trhu.


Náš široký sortiment příslušenství, který je k dispozici v kvalitě AISI 304 a AISI 316, je distribuován ve více než 45 zemích.

Flexinox - EntrepriseNaše více než 20leté zkušenosti v tomto sektoru bazénů, stejně jako výroba trubek, kterou sami realizujeme, a zavedení systému kontroly celkové kvality všech našich výrobních procesů certifikovaných certifikátem ISO 9001 a TUV Rheinland z nás učinili vedoucí společnost ve výrobě a prodeji příslušenství pro bazény z nerezové oceli.


Produkty

 

Máme k dispozici velmi širokou škálu Schodků pro veřejné nebo soukromé bazény, vybavené anatomicky tvarovanými stupátky s protiskluzovou vrstvou s dvojitou ochranou.  Navíc náš propracovaný systém uchycení zábradlí za pomoci « neviditelných » šroubů, nás odlišuje od jiných výrobců v tomto oboru.  

Náš katalog Sprchy je každoročně doplňován o nové modely a reaguje na různé požadavky trhu. V posledním vydání v rámci veletrhu v Barceloně jsme představili novou solární sprchu, jež je kompletně vyrobená z nerezové oceli, a která prezentuje elegantní design a zároveň je snadná pro instalaci

Dvě montážní metody jsou navrženy pro modely Vystupování z vany, se systémem se zapuštěnou svařovanou deskou bez počáteční instalace. 

Náš katalog nabízí také Vodní trysky, jak pro terapeutické použití, tak pro dekorativní využití, a to v kvalitě AISI-316, stejně jako široký výběr výměníků tepla voda/voda, s výkony od 20 do 200 kW, což umožňuje klimatizovat bazén a prodloužit tak dobu lázně.    

Flexinox - Gamme de
produits


Náš cíl


«Reagovat na potřeby našich klientů v oblasti příslušenství z nerezové oceli a nabídnout jim odpovídající produkty, co do kvality, služeb a nejlepší ceny »

Detaily

FLEXINOX POOL

Sant Adrià, 76

08030 BARCELONE Spanělsko
Tel : +34 93 223 26 62
Fax : +34 93 223 26 67
Email : [email protected] , [email protected]
Web : http://www.flexinox.com , http://www.flexinoxpool.com
FLEXINOX POOL